Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. Meer informatie.
Home > Solutions > Par technologie > Cables and Infrastructure > Premium Ethernetkabels

PREMIUM ETHERNETKABELS

Voor stabiele prestaties tijdens de
ganse levensduur van uw bekabelingssysteem

Premium Ethernet Cables

Premium Ethernetkabels

Voor stabiele prestaties tijdens de ganse levensduur van uw bekabelingssysteem, kies dan voor de premium Ethernetkabels van Black Box. Onze premium koper- en glasvezelkabels voldoen aan (en overtreffen) de industrienormen voor bandbreedte en prestaties, en ze zijn 100% getest in de fabriek. Om de consistentie en blijvende kwaliteit van de premium koperkabels te waarborgen neemt Black Box deel aan ETL-testen, die worden afgenomen door een onafhankelijke derde partij. Ook voeren wij eigen brandprogramma's uit om een strenge toepassing van de vuurbestendigheid te verzekeren. Bovendien hebben onze premium glasvezelkabels een gegarandeerde kwaliteit met een laag insertieverlies. Dit wordt bewezen door het gebruik van Prysmian-glas en individuele testcertificaten, met daarin de testmethode en informatie over EU-conformiteit. Daarom kunnen we u – met het volste vertrouwen – een levenslange garantie bieden op al onze premium kabels.

Black Box biedt het grootste aanbod aan high-performance koper- en glasvezelbekabelingsoplossingen voor gestructureerde bekabelingssystemen, datacenters, industriële omgevingen, multimediasystemen, datacomverbindingen en nog veel meer, inclusief kabels op maat. Kies de juiste kabel voor uw toepassing, of vraag onze experts om u te helpen.

KOPEREN ETHERNETKABELS

  • De prestaties van 550-MHz CAT6 en 350-MHz CAT5E voldoen aan alle TIA-standaarden
  • Verkrijgbaar in 14 lengtes, van 0.3 tot 30.4 meter
  • Tot 11 kleuren zijn op voorraad en kunnen direct geleverd worden
  • Volumekorting mogelijk

CAT6 UTP (basis connector) | CAT6 UTP (snagless) | CAT6 S/FTP (gegoten) | CAT5e UTP (basis) | CAT5e UTP (snagless) | CAT5e UTP (gegoten)

ETHERNET-GLASVEZELKABELS

  • Volledige traceerbaarheid en individuele testcertificaten
  • Maximaal insertieverlies van 0.3 dB per aansluiting (normaal 0.2 dB)
  • Verkrijgbaar in 7 lengtes, van 1.0 tot 20.0 meter, met ST-, SC-, LC-, MTRJ-, MU- en E2000-connectoren
  • Volumekorting mogelijk

OM1 62.5-Micron | OM2 50-Micron | OM3 50-Micron | OM4 50-Micron | OS1/2 9-Micron

  • Bespaar 50 % ruimte bij toepassingen met een hoge dichtheid
  • Bijna half zo dik als een typische 24AWG-kabel
  • Verkrijgbaar in 7 lengtes, van 0.3 tot 6.0 meter, en in 10 kleuren
  • Volumekorting mogelijk

Vraag een testkabel aan | Slim-Net™ CAT6 | Slim-Net™ CAT6A

  • Codeer netwerktoepassingen naar kleur
  • Kies uit 12 kleuren
  • Beschikbaar in 9 lengtes van 1.0 tot 30.0 meter, met ST-, SC-, en LC-connectoren
  • Volledig compatibel met laser-gebaseerde en legacy-protocollen en -toepassingen

OM1 gekleurd | OM2 gekleurd | OM3 gekleurd | OM4 gekleurd | OS1/2 gekleurd

  • Topprestaties in combinatie met optionele vergrendelbaarheid
  • Plaats de optionele vergrendelpinnen in het connectorkapje om verbindingen te vergrendelen
  • Verkrijgbaar in 7 lengtes, van 1.0 tot 10.0 meter, en in 7 kleuren
  • Volumekorting mogelijk

Vraag een testkabel aan | Vergrendelbare CAT5e UTP | Vergrendelbare CAT5e F/UTP | Vergrendelbare CAT6 UTP | Vergrendelbare CAT6 Sc/FTP | Vergrendelbare CAT6A F/UTP

  • Verlies niet langer tijd en geld aan het afwerken van glasvezelkabel op locatie
  • Reduceer de installatietijd en arbeidskosten met 70 % tot 80 %
  • Kies type (binnengebruik, binnengebruik/buitengebruik, zipcord), kern (OM1-4, OS1/2), vezels (2-24) en connectoren (LC, ST, SC, E2000)
  • Met de configurator kunt u in een paar seconden online uw kabel samenstellen en bestellen

Online configurator

  • Hoekconnectoren met een buigradius besparen 50% kastruimte
  • Kies uit 90° naar beneden, naar boven of recht
  • Verkrijgbaar in 5 lengtes, van 0.3 tot 4.5 meter, en in 5 kleuren
  • Volumekorting mogelijk

Haakse CAT5e UTP | Haakse CAT5e F/UTP | Haakse CAT6 UTP | Haakse CAT6 S/FTP

  • Een robuust (tweemaal zo sterk) alternatief voor gewone duplex-patchkabels
  • De kabel bestaat uit twee simplex-eenheden, omgeven door een sterkte lid uit aramide garen
  • Verkrijgbaar in 7 lengtes, van 1.0 tot 20.0 meter, met ST-, SC-, LC- en FC-connectoren
  • Volumekorting mogelijk

OM1 robuust | OM2 robuust | OM3 robuust | OS1/2 robuust

  • 350-MHz CAT5e, 550-MHz CAT6 en tot 650-MHz CAT6A met PVC- of LSZH-mantel
  • Voldoet aan TIA/EIA specificaties voor CAT5e, CAT6 of CAT6A
  • Leverbaar in 304.8 meter bulkrol of op haspels
  • Verkrijgbaar in 11 kleuren

CAT5e flexibel (stranded) UTP of F/UTP bulk | CAT5e vast (solid) UTP of F/UTP bulk | CAT6 flexibel UTP of S/STP bulk | CAT6 vast UTP of F/UTP bulk | CAT6A vast UTP of F/UTP bulk

  • Kies afhankelijk van de toepassing tussen thight-buffered of (gepantserde) loose-tube
  • Verkrijgbaar in 200.0 of 300.0 meter
  • Verkrijgbaar met 4, 8, 12 of 24 vezels
  • Zwarte mantel voor UV-bestendigheid

OM1 bulk | OM2 bulk | OM3 bulk | OM4 bulk | OS1/2 bulk

  • Vereenvoudig glasvezelbekabeling door 12 of 24 vezels ineens te trekken
  • Voor gebruik in MTP/MPO-cassette-naar-cassette-toepassingen
  • Ondersteunt huidige 10 GbE-toepassingen en toekomstige 40-100 Gbps-netwerken
  • Maak het dure en foutgevoelige afwerken op locatie overbodig

OM3 MTP/MPO

Support Icon

Meer informatie nodig?
Geef ons wat informatie en we nemen contact met u op.

Documentatie & Tools


Bent u op zoek naar de juiste kabel?

Bekijk dan eens deze documentatie en tools, en ontdek meer over ons uitgebreide aanbod aan premium Ethernetkabels.

White Papers

Buyer's Guides

Tools

Black Box Explains

Share |